Sprawdź, kim jest autor bloga i o co tu chodzi!

by Bartosz

Kilka słów o blogu…

Blog został stworzony po to, żeby zapewnić dostęp do wiedzy o relacjach między ludźmi. Aby szerzyć doświadczenie i wiedzę sprawdzoną w praktyce przeze mnie samego. Tworzę go przede wszystkim po to, aby dokumentować swoje postępy i dzielić się wiedzą z zakresu praktyki w podejściu do kontaktów z ludźmi i relacji międzyludzkich. Tematy, które są poruszane na blogu, przedstawiają tylko i wyłącznie mój punkt widzenia, i nie stanowią a priori żadnego rozwiązania. Będę ogromnie szczęśliwy, jeżeli jakikolwiek artykuł na tym blogu przyniesie chwilę wątpliwości i refleksji chociaż jednej osobie na świecie. Dla bloga jako „bytu” kwestionowanie statusu quo to nadrzędne zadanie i tego postaram się dopilnować.

Kim jestem?

Jestem Bartek. Uwielbiam kombinować — w każdym tego słowa znaczeniu, nawet w tych odbieranych jako negatywne. Nie podoba mi się jakość życia ogółu społeczeństwa i uwielbiam doprowadzać do sytuacji, kiedy przeradza się to w dyskusję lub podejmowanie działań przez osoby w moim otoczeniu. Nie lubię zmian jako takich, ale robię wszystko, co w mojej mocy, aby każdej stawić czoło. Interesują mnie książki, ale tylko te, które niosą ze sobą ciężar wartości i wiedzy. Kocham analizować, jestem doskonałym strategiem i najgorszym wykonawcą założonych planów, co mam nadzieję zmienić poprzez prowadzenie tego bloga, a efektami tych działań zamierzam dzielić się w artykułach. Ponad wszystko, co powyższe cenię sobie efekty pracy i dorobek ludzi, których spotykam na swojej drodze. Tworzenie projektów i sprzedaż to tematy, w których świetnie się odnajduje. Jestem egocentrykiem i aroganckim, bezpośrednim prostakiem, a przynajmniej takie sprawiam wrażenie. Jako jeden z nielicznych jestem nadmiernie zainteresowany sobą. 😉

Założenia.

Życzyłbym sobie oraz Wam, aby ten blog niósł wiele wartości. Doskonale wiem o tym, że nie wszystkim da się dogodzić, ale Wam jako czytelnikom na pewno wiele ułatwi proste rozwiązanie. Jeżeli macie jakieś sugestie, coś jest niejasne, zagmatwane, lub będę zmierzał w złym kierunku, albo najzwyczajniej w świecie, będę gadał od rzeczy, to dajcie mi znać! Są komentarze, jest wiadomość prywatna, Facebook, Instagram i Twitter. Bardzo będę Wam wdzięczny za każdą uwagę i sugestię. Z góry dziękuję.

Życzę wielu owocnych i ciekawych dyskusji!